TJ SOKOL ŠTĚNOVICE - TJ SOKOL BLOVICE  20:18 ( 11:9 )

brankářka: Vyletová Simona
obrana: Ježková Adriana, Toračková Petra, Ježková Michaela,Lásková Zdena
útok: Brunnerová Denisa (5), Ballínová Veronika (11),
Pelíšková Kristýna (2), Davídková Kateřina

Od začátku utkání byla atmosféra na hřišti mezi našimi devčaty a děvčaty soupeřem velmi napjatá. První vstřelenou branku jsme obdržely, ale v zápětí jsme srovnaly na 1:1. Až do 20. minuty byly soupeřky vždy o gól napřed, poté jsme ale stav utkání obrátily,ale netrvalo to dlouho a soupeřky si to nenechaly dlouho líbit. I přesto, že v prvním poločase nás velmi držela naše brankářka Simona Vyletová, tak stav utkání v poločase byl 11:9 pro soupeřky. Děvčata v útoku měly smůlu bohužel se netrefovala do branky, většina střel šla do tyčí. Druhý poločas jsme začaly lépe, až do chvíle , kdy nám v 5. minutě druhého poločasu zkolabovala naše bekyně A. Ježková, která zápas nedohrála a na jejím postu ji musela nahradit M. Ježková. V této obrané sestavě děvčata hrály velmi dobře a do 25. minuty, kdy zápas byl stále nerozhodně jsme ještě věřily že můžeme vyhrát, ale v zápětí jsme obdržely dvě rychlé branky a stav utkání skončil 20:18.