1.kolo ml. žaček - Ejpovice - Blovice 4.9.2010

TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Blovice 5:12 (1:8)

sestava:

brankářka : Denisa Synáčová

obrana: Adéla Kopelová, Andrea Synáčová, Emma Čížková

útok: Zuzana Hudecová (6), Tereza Zelená (4), Kateřina Štenglová (2), Kateřina Synáčová, Klárka Černá

K prvnímu zápasu nové sezóny jsme odjeli do Ejpovic. Družstvo oproti minulé sezóně doznalo značných změn, odešla nám do starších žaček brankářka a kompletní celá obrana. Proto jsme byli zvědaví, jak je zvládnou nové hráčky nahradit. K prvnímu soutěžnímu zápasu nastoupila Adéla Kopelová do obrany, do útoku Klárka Černá a Kateřina Synáčová. V úvodu utkání jsme odskočili soupeři o několik branek a v pohodě zvládli první poločas rozdílem sedmi branek. V druhém poločase se domácí hráčky zlepšili a výsledkem byl vyrovnaný poločas, kde obě družstva vstřelila po čtyřech brankách. Nakonec jsme v pohodě porazili domácí hráčky o sedm branek a to 12:5. Velmi dobře se prezentovala naše nová brankářka Denisa Synáčová, která v prvním poločase inkasovala pouze jednou a chytila i šestku. V obraně se dařilo Andree Synáčové, v útoku nové kapitánce družstva Zuzce Hudecové, která vsítila polovinu našich branek.