4.kolo OP - Ml.žačky - Štěnovice

Ml. žačky – TJ Sokol Štěnovice 16:2 (10:0)

sestava:

Branka – Denisa Synáčová, Sára Kolářová

obrana – Karolína Šípová, Adéla Kopelová, Andrea Synáčová, Emma Čížková, Barbora Kopelová

útok – Tereza Zelená (5), Zuzana Hudecová (7), Kateřina Štenglová (4), Kateřina Synáčová, Klárka Černá, Eliška Andělová, Eliška Sýkorová

Toto utkání jsme měli odehrát po zápase starších žaček se stejným soupeřem, ale den před utkáním se soupeř omluvil. Zápas začal v 10:30 hod a v sokolovně nás přivítalo velice nevlídné deštivé počasí. Naše holky se s tím ale vypořádaly výborně a už od začátku utkání bylo jasné, kdo je na hřišti lepší. Za neustálého deště jsme první poločas vyhráli bez obdržené branky 10:0. V druhém poločase více odpočívaly hráčky základu a příležitost tak dostaly ostatní děvčata. První zápas odehrály Elišky Andělová a Sýkorová a podaly velice dobrý výkon. V bráně také poprvé chytala posledních 15 minut Sára Kolářová a obdržela pouze 1 branku. Střelecky se prosadila opět Zuzka Hudecová, stranou nezůstaly ani Tereza Zelená a Kačka Stenglová. Všem děvčatům děkuji za bojovný výkon.

Příští zápas nás čeká v sobotu 2. října v Přešticích od 9:00 hodin.