1.kolo OP žen - TJ Sokol Chudenice-ženy B

TJ Sokol Chudenice-ženy B  7:16 (2:9)

sestava:

brankářky : Iveta Šebová ml., Andrea Sýkorová

obrana : Veronika Vlková, Petra Menclová, Alena Ürgeová, Alžběta Krausová

útok: Vlasta Šusová (5), Šárka Hošková (2), Petra Macourková (2), Lucie Sýkorová (1), Denisa Brunnerová (3), Veronika Ballínová (3)

K prvnímu zápasu OP žen odjelo naše B družstvo do Chudenic, kde nás od 11:00 hod čekaly hráčky místního Sokola. Již od začátku zápasu se ujaly naše ženy rychle vedení, které si po celou dobu zápasu v pohodě kontrolovaly. Domácí hráčky skórovaly až po dlouhých 10 minutách, kdy jen snižovaly na 1:4. První půlku jsme s přehledem  vyhráli 2:9. Po přestávce dostaly příležitost i další hráčky z lavičky, a domácí přece jen zkorigovaly pro ně nepříznivý výsledek. I tak naše holky zvítězili rozdílem třídy o 9 branek. Perfektně zahrála v první půli obrana, dirigovaná staronovým "bekem" Petrou Menclovou, brankářka Iveta Šebová ml. obdržela ze 17 střel pouze 2 branky.  V útoku se dařilo Vlastě Šusové, autorce 5-ti branek.

branky TJ Sokol Chudenice : Kristýna Kacerovská (1), Kristýna Šteflová (4), Kacerovská Kateřina (2)