TJ Sokol Osek - Ženy B  16:17  (10:10)

SESTAVA:

brankářky: Šebová Iveta, Sýkorová Andrea

obrana: Andrýsková Markéta, Strnadová Klára, Urgeová Alena, Krausová Alžběta

útok: Sýkorová Lucie (5) , Macourková Petra (4) , Hošková Šárka (1) , Šusová Vlasta (7)

Do Oseka jsme neodjížděly v plné sestavě, scházela nám obránkyně Vlková a Menclová, která je stále zraněná. Navíc s námi nejely ani dorostenky Ballínová a Brunnerová. Hned po příjezdu do Oseka nás zaskočila nemilá zpráva, že právě v tomto utkání nás bude pískat pan rozhodčí E. Eret. Za chladného počasí jsme nastoupily k utkání a věřily, že si přivezeme dva body. Už od prvních minut utkání bylo patrné, že s tímto rozhodčím budeme mít velký problém a tak se také stalo. Již od začátku utkání jsme si držely od soupeřek minimálně dvou gólový náskok.Netrvalo to ale dlouho a naši hru jsem přizpůsobily hře soupeřek. Ke konci prvního poločasu ale soupeřky vyrovnaly stav utkání na 10:10. Do druhého počasu jsme vstupovaly s tím, že si výhru z tohoto utkání nenecháme utéct. Celý poločas jsme se praly o vedení. V 48.minutě utkání Sýkorová dostala první žlutou kartu našeho družstva a za nedlouho potom Strnadová v 52.minutě. Tři minuty před koncem utkání byl stav 15:15. Do vedení jsme se dostaly po brance V. Šusové a za nedlouho jsme zvyšovaly vedení po brance L. Sýkorové na 15:17. Soupeřky už stihly výsledek jen snížit na 16:17.