sestava:

Branka - Iveta Šebová, Andrea Sýkorová

obrana - Klára Strnadová, Alena Ürgeová, Veronika Vlková,
Běta Krausová

útok - Šárka Hošková (1), Vlasta Šůsová (1), Lucie Sýkorová, Veronika Ballínová (3), Denisa Brunnerová (3)

Teprve v 5.minutě utkání byla vstřelena první branka a to do branky soupeřek. První branku utkání vštřelila Veronika Ballínová. Celý první poločas jsme si držely brankový náskok, až do konce poločasu, kdy jsme obdržely dvě rychlé branky a na konci poločasu jsme vedly jen 4:5. Začátek poločasu pro nás nezačal moc dobře. Útočnice soupeřek se rozstřílely a my po několika minutách prohrávaly o několik branek. Hru našemu útoku neustále znepříjemňovala obránkyně soupeřek svými opakovanými fauly, za které si vysloužila už v prvním poločase žlutou kartu, ve druhém poločase si nedala pokoj a po zákeřném faulu dostala červenou kartu na 5.minut. Ani toho jsme však nevyužily, protože z toho 4.minuty se hrálo na naši obranu. Obrana od začátku utkání, celý první poločas hrála velmi dobře. I přesto, že v této sestavě ještě nehrála. Soupeřky si velký náskok udržely až do konce utkání a mi jsme za druhý poločas vštřelily do branky soupeřek pouze tři branky.