Brankářky: Iveta Šebová ml., Martina Šimandlová

Obrana: Klára Strnadová, Markéta Andrýsková, Alžběta Krausová, Veronika Vlková

Útok: Vlasta Šusová (1), Šárka Hošková(1), Lucie Sýkorová (3),

Petra Macourková, Veronika Ballínová (3), Denisa Brunnerová (2)

Hostující celek přijel s několika posilami z ligového družstva a jeho hře to bylo znát. Rozdíl byl zejména v útoku, kdy útočnice Tymákova předčily naše hráčky v produktuvitě střelby. První poločas skončil rozdílem šesti, druhý rozdílem pěti branek. Hostující družstvo nepřipustilo žádné překvapení a vyhrálo rozdílem třídy o jedenáct branek.

Neděle 19. 9. 2010

TJ Přešice B – ženy B   24:5 (14:2)

Brankářky: Martina Šimandlová a Andrea Sýkorová

Obrana: Klára Strnadová, Markéta Andrýsková, Alžběta Krausová

Útok: Vlasta Šusová (2), Šárka Hošková, Lucie Sýkorová (1),

Petra Macourková, Veronika Ballínová (2)

Nedělním soupeřem žen B byl celek Přeštic „B“. Již začátek utkání napověděl, jak se bude celý zápas vyvíjet. Hostující hráčky naše družstvo převyšovalo na všech postech, nejvíce to bylo vidět v útočné hře. Naše hráčky se v útoku trápili, sice si vypracovaly několik jasných šancí, jenže problémem byla koncovka. Naše hráčky domácí brankářku trefovaly přímými střelami a nechaly ji tak vyniknout. První poločas tak domácí hráčky vyhrály jednoznačně o dvanáct branek. Stejný scénář měl i druhý poločas a tak po našem nepovedeném výkonu, se z vítězství v poměru 24:5 radovaly domácí hráčky.