9-10.10.2010 - 8 a 9.kolo OP žen

8. kolo OP žen – ŽENY B - Štěnovice 13:17 (7:9)

Sestava:

brankářka: Sýkorová Andrea, Šimandlová Martina

obrana: Strnadová Klára, Andrýsková Markéta, Krausová Alžběta, Urgeová Alena, Vlková Veronika
útok: Šusová Vlasta (3), Hošková Šárka (3), Sýkorová Lucie (3), Macourková Petra (3), Svášková Hana (1)

Tento zápas pro nás začal velmi úspěšně a zdálo se, že máme oproti soupeřkám navrch, po pár minutách utkání jsme vedly 6:1, ale netrvalo to dlouho a soupeřky stav utkání obrátily a poločas byl 7:9. Druhý poločas jsme netrefovaly branku, nevynesly pomalu ani míč do útočné třetiny a útočnice soupeřek nám sázely jednu branku za druhou. Ještě 5. minut do konce utkání byl stav 10:15, poté dala branku Hanka Svášková, která protrhla naší střeleckou smůlu, ale stav utkání jsme už nezměnily.

9.kolo OP žen – TJ Litice – ŽENY B 13:6 (7:2)

Sestava:

brankářka: Sýkorová Andrea

obrana: Strnadová Klára, Andrýsková Markéta, Vlková Veronika, Krausová Alžběta, Urgeová Alena
útok: Hošková Šárka (1), Sýkorová Lucie, Macourková Petra, Šusová Vlasta (5), Svášková Hana

Od začátku utkání byly soupeřky jasnými favoritkami na vítězství. V prvním poločase utkání jsme měly mnoho gólových šancí, které jsme bohužel neproměnily. Stav utkání po prvním poločase byl 7:2. Od začátku druhé poloviny utkání se nic nezměnilo, stále jsme nemohly překonat domácí brankářku Jandovou. V posledním minutách se domácí brankářka zranila, ale ani to už nám však nepomohlo stav utkání obrátit na naši stranu a prohráváme 13:6.