OP mužů - 1.kolo - TJ Spartak Rožmitál - Muži A

TJ Spartak Rožmitál - Muži A 22:15 (12:5)

Brankář: Luboš Žežulka

Obrana: Václav Šmíd, Radek Milfort, Ladislav Láska, Petr Počátecký

Útok: Zdeněk Zdráhal (7), Jiří Synáč (4), Martin Škala (3), Saša Drohobetskyý (1), Víťa Drohobetskyý

Tak nám opět začal oblastní přebor. První zápas jsme odehráli v „oblíbeném“ Rožmitále. Asfalt je povrch, který našemu družstvu vůbec nevyhovuje. V neděli v Rožmitále se to opět potvrdilo.
Do zápasu jsme nastoupili odhodláni konečně zlomit prokletí Rožmitálu. K zápasu jsme nastoupili v ideální sestavě, soupeři chyběl střelec Šourek, bylo skvělé počasí. Bohužel, již během prvního poločasu se ukázalo, že to opět bude problém. Ujali jsme se vedení 1:0. To však bylo naposledy, kdy jsme v zápase vedli. V 18-té minutě byl stav 6:2 a poločasový výsledek 12:5 jasně říkal, že dnes tedy ne.
V druhém poločase se zápas změnil v poklidnou dohrávku, domácí udržovali náskok a my se trápili. Po celkově slabém výkonu prohráváme 22:15.
Za zmínku ještě stojí 7 branek nestárnoucího Zdeňka Zdráhala.