1.liga žen - 11.kolo - Ženy A - Krčín 13:13 (7:4) + tabulka

TJ Přeštice - Sokol Dobruška 15 : 15 (7 : 8)
SK Studénka - TJ Šr. Žatec 17 : 13 (7 : 7)
TJ S. Rokytnice - SK Chomutov NH 14 : 25 (5 : 12)
TJ Spoje Praha - Sokol Tymákov 15 : 26 (9 : 17)
HK Hlinsko - TJ Sp. Modřany 10 : 9 (5 : 6)

branka - I. Šebová, M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, E. Karlíková, J. Volfová

útok - A. Dardová (5), N. Szakosová, S. Kranátová (5), K. Davídková,
H. Houfková (3)

V neděli jsme změřily síly s papírově přijatelnějším soupeřem, Krčínem. I když jsme do tohoto zápasu měly se soupeřkami velmi zápornou bilanci, doufaly jsme v otevřenou partii.
Zápas to byl zcela odlišný od toho sobotního. Velký příděl branek se nekonal, i tak to ale bylo zajímavé utkání z hlediska jeho vývoje. První půle se nám vydařila na výbornou. Od začátku utkání hrála naše obrana kompaktně a soupeřky musely vynaložit spoustu sil na vstřelení branky. My jsme se do gólových příležitostí dostávaly snáze a také jsme jich o něco více dokázaly proměnit. Ovšem toto platilo pouze v 1. poločase, který skončil naši výhrou 7:4.
Do druhé půle vstoupily naše soupeřky jako vyměněné, a i když hrály v prvních minutách oslabené o 2 vyloučené hráčky, z každého útoku nám dokázaly vstřelit gól. My tak nedostaly šanci z rychlých brejků navýšit skóre, naopak jsme náskok při vlastní přesilovce ztratily. Dlouhých deset minut jsme nedokázaly skórovat a soupeřky byly na koni. Hra mezi 40. a 50. minutou zápasu byla vyrovnaná, v závěru utkání jsme ale přeci jen dokázaly opět jít do mírného vedení. Hráčky Krčína však znovu dokázaly srovnat krok a vzájemný duel tak skončil smírně 13:13.
Remíza nás mrzela, přeci jen jsme měly k zisku 2 bodů blíž, ale kdyby nám někdo před zápasem tento výsledek předpověděl, braly bychom ho všemi deseti.
Poslední zápas podzimní části sezóny nás čeká znovu na domácím hřišti o sváteční neděli s družstvem Tymákova. Půjde o předehrávku jarního kola.