1.liga žen - 7.kolo - Spoje - Ženy A 10:14 (5:7)

Sokol Dobruška - SK Chomutov NH 16:21   (9:11)
Sokol Krčín - TJ Šr. Žatec 16:16   (8:8)
TJ Sp. Modřany - SK Studénka 9:09   (3:4)
Sokol Tymákov - TJ S. Rokytnice 30:13   (14:6)

branka - I. Šebová, M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková

útok - A. Dardová (7), N. Szakosová (3), S. Kranátová (3), K. Davídková, H. Houfková (1)

V sobotu 6. října jsme odjely sehrát zápas na pražské Spoje. Soupeřky se letos vrátily po dvou letech zpět do ligy, ale zatím se jim utkání příliš nedařila. Na svém kontě neměly ani bod a my si přály, aby tomu tak zůstalo i po sobotním odpoledni.

Do utkání jsme vstoupily lépe, po pár minutách jsme se ujaly vedení nejdříve 1:0, poté 2:0. Domácí hráčky vstřelily svůj první gól až v 9. minutě. Mírné vedení jsme si držely až do konce poločasu, který skončil 5:7 z pohledu domácích Spojů.

Úkol do 2. půle byl jasný - udržet vedení a získat velmi potřebné body. Hned v úvodu jsme odskočily na rozdíl 3 branek, ale domácí se začaly prosazovat proměňováním trestných hodů, a tak po chvíli náš náskok zmenšily. Víc se jim ale naštěstí nepovedlo, a tak druhá část utkání skončila stejným poměrem 5:7, celkově tedy 10:14 z pohledu Pražanek.

Získaly jsme další 2 body za třetí vítězství v sezóně a posunujeme se na průběžné 7. místo.