1.liga žen - 8.kolo Hlinsko - Ženy A 12:7 (7:2)

TJ Spoje Praha - TJ Přeštice 11 : 27 (4 : 12)
Sokol Dobruška - TJ Šr. Žatec 26 : 14 (15 : 5)
Sokol Krčín - SK Chomutov NH 8 : 13 (3 : 8)
Spartak Modřany - TJ Sokol Rokytnice 14 : 16 (10 : 11)
Sokol Tymákov - SK Studénka 22 : 8 (13 : 5)

branka - I. Šebová, M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková

útok - A. Dardová, N. Szakosová (3), S. Kranátová (1), K. Davídková (2), H. Houfková (1)

Den poté jsme se přestěhovaly na hřiště do východočeského Hlinska. Po nočním vytrvalém dešti, který neustal ani před zápasem, nás nečekal příjemný pohled na tamní hřiště. Ačkoliv má Hlinsko hřiště s umělým povrchem, nyní areál připomínal spíše plavecký stadión. I přesto se utkání muselo odehrát, ovšem předvedená hra obou týmů podle toho i vypadala.

1. poločas zápasu nám vůbec nevyšel. Hned v jeho úvodu se zranila útočnice Dardová, která do utkání poté již nezasáhla, a to byla bohužel citelná ztráta. Ostatním útočnicím se vůbec nedařilo a výsledkem bylo vstřelení pouhých 2 branek za celý poločas. Tato situace bohužel ovlivnila celý zápas a i když jsme v 2. půli držely se soupeřem statečně krok, utkání skončilo naši prohrou 7:12.

Důležité je, abychom si z tohoto klání neodvezly kromě herního neúspěchu i nějaké nemoci, protože podmínky byly vážně strašné.