1.liga ženy - 10. kolo - Ženy A - Dobruška 22:29 (12:12)

TJ Přeštice - Sokol Krčín 17 : 14 (9 : 9)
SK Studénka - SK Chomutov NH 15 : 13 (9 : 8)
TJ S. Rokytnice - TJ Šr. Žatec 18 : 17 (8 : 7)
TJ Spoje Praha - TJ Sp. Modřany 7 : 14 (2 : 4)
HK Hlinsko - Sokol Tymákov 13 : 17 (5 : 9)

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, E. Karlíková, J. Volfová

útok - A. Dardová (10), N. Szakosová (4), S. Kranátová (3), K. Davídková (1),
H. Houfková (4)

Poslední dvoukolo podzimní části sezóny jsme o uplynulém víkendu sehrály na našem hřišti. V sobotu jsme přivítaly hráčky východočeské Dobrušky, loňské mistryně republiky. Divák si v tento den přišel na své, neboť není při našich zápasech zvyklý na tak velkou porci branek, jakou toto utkání přineslo.
Zápas začal ve vysokém tempu. Hostující hráčky hned v úvodu zápasu otevřely skóre, i my jsme dokázaly odpovědět stejnou mincí. Během několika málo minut narostl stav na 5:5 a o pěkné branky nebyla nouze. Zhruba v polovině první půle se hráčky Dobrušky přeci jen dokázaly dostat do třígólového vedení a my měly plné ruce práce s tímto stavem něco udělat. To se nám ovšem podařilo ještě do konce poločasu, který skončil nerozhodně 12:12.
Do druhého dějství jsme vstupovaly s odhodláním pokračovat v předvedené hře a pokusit se sáhnout si na další ligový bod. Začátek se nám ale příliš nevyvedl, soupeřky si znovu vytvořily tříbrankový náskok a my opět musely dotahovat. I tentokrát jsme to ale dokázaly a až do stavu 19:20 bylo utkání zcela otevřené. Poslední čtvrthodinka se nám ale již nevydařila a byla zcela v režii Dobrušky. Tažnou silou celého týmu byla dlouhodobě nejlepší střelkyně v republice Petra Laštovičková, která nám dokázala vstřelit neuvěřitelných 18 gólů.

Utkání skončilo poměrem 22:29 z našeho pohledu, i tak jsme se za předvedený výkon rozhodně nemusely stydět.