1.liga ženy - 5. kolo - Tymákov - Blovice 20:9 (12:4)

SK Chomutov NH - TJ Přeštice 19:22 (13:13)
Spartak Modřany - TJ Šr. Žatec 13:08 (7:3)
HK Hlinsko - Sokol Dobruška 10:20 (6:11)

branka - I. Šebová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková

útok - A. Dardová (2), N. Szakosová (4), K. Davídková (1), H. Houfková (2)

K zápasu do Tymákova jsme odjížděly ve značně oslabené sestavě. Chyběla brankářka Šimandlová, obránkyně Karlíková (kterou nahradila povolaná Vlková z „B“ týmu) a útočnice Kranátová. Domácí hráčky byly jasné favoritky, my mohly pouze překvapit.
Překvapení se nekonalo. I když možná tak trochu ano, ale v opačném významu, jelikož na nás tymákovské hráčky doslova vlétly a my držely krok pouze první 2 minuty, kdy jsme srovnaly na 1:1. Poté ale jako by na hřišti byl pouze jeden tým. Domácí střílely jeden gól za druhým, kdežto my se střelecky trápily. Šance jsme si dokázaly vypracovat, ale střelba byla žalostná. Skóre postupně narostlo až na hrozivých 7:1 pro domácí, a to již zavánělo debaklem. Ke konci poločasu jsme se herně trochu vzmohly, přesto 1. půle skončila rozdílem 8 branek.
2. poločas byl z naší strany o něco lepší. V útoku se nám alespoň dařilo držet míč (když už jsme nedávaly góly), a tak si mohla naše obrana alespoň malinko oddechnout od rychlého tempa tymákovských hráček. Obzvláště útočnice Švarcová byla při chuti a do naší sítě nastřílela 13 branek. Celý zápas končí naši prohrou 9:20 a nutno podotknout, že jsme v tu chvíli byly rády, že je vše za námi. Nyní se musíme soustředit na další důležitá utkání, která nás čekají, obzvláště pak na souboje s týmy z 2. poloviny tabulky.