12.kolo -1.liga žen - Ženy A - Žatec 18:10 (10:6)

TJ Přeštice      -      TJ Sp. Modřany        23 : 9   (13:6)
Sokol Tymákov -  SK Chomutov NH            22:14  (10:6)
HK Hlinsko    -       SK Studénka               13: 5    (7: 3)
TJ Spoje Praha -   Sokol Krčín                  9: 21    (5: 10)

BYLA UZAVŘENA SMLOUVA MEZI SVAZEM A SPOLEČNOSTÍ ADIDAS - VÍCE ZDE

Sestava:

brankářky - I. Šebová, M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Vlková, J. Volfová

útok - A. Dardová (9), S. Kranátová (6), K. Davídková (2), N. Szakosová (1), H. Houfková

Hned na úvod jarních bojů nás čekal neoblíbený soupeř, a to žatecké ženy. Neoblíbený pouze z toho důvodu, že všech 5 doposud vzájemných odehraných zápasů skončilo naši prohrou. Ani jednou jsme nedokázaly uhrát alespoň bod za remízu, ačkoliv jsme k tomu měly několikrát velmi blízko. Naše touha toto zlomit byla tedy veliká.
Do zápasu jsme vstoupily velmi dobře. V útoku jsme až nezvykle snadno pronikaly přes žateckou obranu a za necelých 8 minut jsme vstřelily 6 branek. Také obrana se nenechala zahanbit a po 4 inkasovaných gólech se dokázala dokonale zadaptovat a našla recept na účinnou obrannou hru. Svůj náskok jsme navýšily až na 9:4, poté se ale náš brankostroj zadrhl a hostující hráčky začaly dotahovat. Do šaten se šlo za stavu 10:6.
2. poločas byl ještě jednoznačnější než ten první. Hned v úvodu jsme přidaly další 2 branky a začaly věřit ve vytoužené vítězství. V útoku se prosazovaly hlavně Dardová s Kranátovou, které dohromady nastřílely 15 gólů, ale na celkové výhře 18:10 se podílelo celé družstvo svým kolektivním a bojovným výkonem. Snad jsme předvedenou hrou nezahřály jen sebe, ale také diváky, kteří nás přišli v chladném počasí podpořit.