9. BLOVICE           9 b.
10. ŽATEC               8 b.
11. MODŘANY         7 b.
12. SPOJE               0 b.

V sobotu časně ráno jsme odjely odehrát dvoukolo na Moravu. Odpoledne jsme se střetly s družstvem Studénky, které bylo pouze o jedinou příčku nad námi. Ve Studénce vždy bojujeme nejen s místními děvčaty, ale také s rozhodčím.

První půle zápasu nám vyšla na výbornou. Navrch jsme měly ve všech směrech, obrana s brankářkou Šebovou hrála velmi dobře, v útoku se nám také dařilo. Převzaly jsme otěže zápasu a zhruba ve 25. minutě odskočily na 8:5. Bohužel samotný závěr poločasu se nám nevyvedl a soupeřky stáhly náš náskok na rozdíl jediného gólu. To jim bohužel dodalo sílu a odhodlání v utkání zabojovat.
            Třetí čtvrtina zápasu byla z naší strany katastrofální. Nabité hráčky Studénky se do nás pustily s vervou a nám se nedařilo nic. V útoku jsme dobrých 15 minut nedaly branku a naopak do naší sítě jich padalo hodně. Odskočily nám až na rozdíl pěti branek a byly na koni. Zápas jsme si bohužel prohrály vlastní vinou tímto výpadkem. Na konci utkání jsme ještě zabojovaly a stáhly na 17:18, poslední gólovou tečku ale udělaly domácí hráčky. I přes prohraný zápas jsme ale odcházely se vztyčenou hlavou za předvedený bojovný výkon.

Sestava a góly:
branka - I. Šebová, M. Šimandlová
obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková
útok - A. Dardová (5), N. Szakosová (5), H. Houfková (4), K. Davídková (2), S. Kranátová (1)