9. TJ Šr. Žatec 10 b.
10. Sokol Blovice   9 b.
11. TJ Sp. Modřany   7 b.
12. TJ Spoje Praha   0 b.

V neděli ráno jsme odehrály další moravské utkání, a to na půdě Rokytnice. Očekávaly jsme velký brankový příděl, rokytnické útočnice mají velký střelecký potenciál a na domácí půdě nám vždy uštědří kolem dvaceti gólů, ale tentokrát jako by byly tak nějak bez šťávy.

Jenže bohužel bez šťávy jsme byly i my v útoku. Do šancí jsme se dostávaly vcelku lehce, ale střelba byla špatná. Za celý zápas jsme nestřelily neskutečné množství tyček, štěstí nám vůbec nepřálo. Hlavně první půle byla z naší strany špatná, vstřelily jsme pouze 5 gólů, i když se nám na rokytnickou obranu vždy herně dařilo.
            Druhou půli jsme odehrály mnohem lépe, dokonce jsme ji i vyhrály poměrem 7:6, ale na obrat to nestačilo. I v tomto zápase odpískal moravský sudí několik velmi zajímavých situací, ale na celkový vývoj utkání to vliv nemělo. Pochvala tentokrát patří brankářce Šimandlové, která odchytala většinu zápasu a počínala si velmi dobře.

Sestava a góly:
branka - M. Šimandlová, I. Šebová
obrana - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, E. Karlíková
útok - K. Davídková (4), A. Dardová (3), N. Szakosová (3), H. Houfková (1), S. Kranátová (1)