11. MODŘANY        8 b.
12. SPOJE              0 b.

brankářky - M. Šimandlová, I. Šebová
obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková
útok - A. Dardová (4), K. Davídková (4), H. Houfková (3), N. Szakosová (3), S. Kranátová

V neděli jsme odjely odehrát utkání do pražských Modřan. Pro oba týmy to byl důležitý duel, který mohl hodně napovědět o podobě příští sezóny.
            Do zápasu jsme vstoupily dobře a ujaly se vedení. Domácí hráčky ovšem na naše góly vždy dokázaly odpovědět a až do stavu 4:4 bylo utkání vyrovnané. Hlavně v druhé části 1. půle jsme ale měly neuvěřitelnou střeleckou smůlu, kdy jsme z jasných pozic trefovaly pouze tyče branky, což se odrazilo na poločasovém stavu 5:8 z našeho pohledu.
            Po přestávce jsme na hřiště nastoupily s odhodláním zvrátit zápas a poprat se o cenné body. Začátek 2. poločasu se nám povedl na výbornou a hned po pár minutách jsme smazaly náskok domácích. Za stavu 8:8 se začínalo od nuly. Družstva se pak až do konce utkání střídala ve vedení vždy pouze o jediný gól, konečný výsledek 14:14 byl tak asi spravedlivý.
            Ačkoliv jsme si chtěly z Modřan odvézt body dva, dle vývoje zápasu musíme být rády i za jeden. Ten jsme získaly hlavně díky bojovnosti celého týmu.