18.kolo - 1.liga žen - ŽENY A - Spoje 25:16 (12:8)

brankářky - M. Šimandlová, I. Šebová
obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková
útok - A. Dardová (4), K. Davídková (5), H. Houfková (7),
         N. Szakosová (9), S. Kranátová

O uplynulém víkendu jsme na domácím hřišti odehrály další dvoukolo. V sobotu k nám zavítaly hráčky Spojů Praha, kterým se ligové tažení po dvouleté pauze vůbec nedaří. Před tímto zápasem byly bez jediného bodu a sestup do oblastního přeboru měly již jistý. A tak výhra na našem hřišti proti tomuto soupeři byla naší povinností, i když jsme očekávaly těžké utkání.

Vstup do zápasu se nám ale povedl na výbornou a během prvních několika minut jsme si vybudovaly slibný náskok 5:1. Soupeřkám naopak začátek utkání utekl, hlavně v útoku se probudily až v druhé půli prvního poločasu. Nám se v předních řadách naopak dařilo nebývale, jen za 1. poločas jsme dokázaly vstřelit 12 gólů, což u nás není zvykem. Dařilo se hlavně N. Szakosové, která se za 30 minut hry trefila hned sedmkrát. Přesto se do šaten odcházelo s rozdílem pouhých 4 branek, což nebyl výsledek zaručující poklidný průběh 2. půle.
            Střelecky se nám ale dařilo i nadále a postupně jsme svůj náskok navyšovaly. Skóre se zastavilo až na konečných 25:16 pro naše barvy a my si tak mohly připsat velmi důležité 2 body. Divákům jsme tentokrát předvedly pěkný kolektivní výkon a mohly jsme být s výsledkem spokojené.