19.kolo -1.liga žen - Ženy A - Hlinsko 15:18 (7:11)

obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, J. Volfová, V. Vlková
útok - K. Davídková, H. Houfková (4), N. Szakosová (6),
          S. Kranátová (4)

za hosty: Petra Volfová (8), Štěpánka Bonaventurová (6), Šárka Kvapilová (2), Nikola Kvapilová (2)

Do nedělního zápasu s východočeským Hlinskem jsme nastoupily bez zraněné opory A. Dardové, u které se vyskytl problém s kolenem z předešlého utkání. Naši útočnou hrou tato skutečnost vcelku otřásla a všichni diváci se tak mohli přesvědčit, jak je pro nás tato hráčka důležitá.

Začátek utkání se nám ale povedl a několik prvních minut musely hráčky Hlinska vždy dotahovat skóre. Za stavu 4:3 pro nás se ale přestalo herně dařit a v útoku jsme se prosazovaly stále hůře. Také obraně to příliš neklapalo, a tak hostující hráčky 1. půli vyhrály poměrem 11:7.
            Druhé dějství bylo z naší strany o něco lepší, poločas jsme vyhrály 8:7, na otočení výsledku to ale bohužel nestačilo. Soupeř zaslouženě vyhrál, předvedl pěknou rychlou útočnou hru, v obraně herně vyčníval bek. Ze zápasu jsme si odnesly i pár zranění, proto doufáme, že se do příští neděle, kdy v posledním domácím představení hostíme družstvo Chomutova, dáme všechny dohromady.