22.kolo 1.ligy žen - Krčín - ŽENY A 16:13 (5:7)

brankářky - I. Šebová, M. Šimandlová

obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, V. Vlková, J. Volfová

útočnice - A. Dardová 5, S. Kranátová 5, N. Szakosová 2, H. Houfková 1, K. Davídková

V neděli dopoledne jsme poměřily síly s družstvem Krčína. Toužily jsme sezónu zakončit pěkným výsledkem a získanými body.

Zápas se dlouhou dobu vyvíjel dle našich představ. Celou 1. půli jsme měly více ze hry, krčínské útočnice se nedokázaly proti našim obránkyním příliš prosadit a odměnou nám byl vyhraný poločas poměrem 7:5.

Opět nám ale nevyšla druhá část utkání. Ještě několik minut jsme si dokázaly vedení podržet, poté se ale u domácích hráček projevila lepší fyzická kondice, která nás již poněkolikáté v sezóně zradila. Zápas prohráváme 13:16.

Do příští sezóny máme co zlepšovat. Cílem je pro nás nejenom udržet ligovou příslušnost, ale pokusit se konečně odlepit ode dna tabulky a vyhrávat dobře rozehrané zápasy.