1.kolo 1.ligy žen - Přeštice A - Ženy A 19:13 (11:3)

HK Hlinsko - Sokol Dobruška 20:30 (11:16)
TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Rokytnice 14:18 (7:8)
Sokol Tymákov - TJ Šroubárna Žatec 20: 9 (11:7)
TJ Příchovice - SK Chomutov NH 20:19 (10:10)

Sestava a góly:

branka - I. Šebová ml., M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, J. Volfová

útok - A. Dardová 6, K. Davídková 3, H. Houfková 2, N. Szakosová 2, M. Třísková

Poslední srpnový den jsme zápasem v Přešticích zahájily novou sezónu, která pro ostatní týmy začala již o týden dříve. Utkání bylo za pěkného počasí odehráno v rámci oslav tamní národní házené.

Naše sestava se oproti loňské změnila na postu brankářek. Po házenkářské mateřské dovolené se vrátila Iveta Šebová mladší a spolu s Martinou Šimandlovou tvoří nové brankářské duo. Iveta Šebová st. bude hájit blovické barvy na dalekých dvoukolech.

Vstup do nové sezóny se nám v Přešticích vůbec nepovedl. Celou první půli jsme se nedokázaly dostat do tempa a soupeřky nás přehrávaly na všech frontách. Odrazem hry tak byl poločasový hrůzostrašný výsledek 3:11 z našeho pohledu.

Do druhého dějství jsme vstoupily uvolněněji a dokázaly jsme z velkého náskoku přeštického týmu postupně ukrajovat. Na více než 4brankový rozdíl jsme se ale bohužel nedostaly. Za stavu 10:14 v náš neprospěch se domácí hráčky herně zvedly a svůj náskok ještě do konce utkání opět navýšily. I tak jsme ale druhý poločas zvládly lépe a alespoň tak zkorigovaly výsledek na konečných 13:19.