2.kolo 1.ligy žen - ženy A - Tymákov A 9:20 (4:11)

SK Studénka -  TJ Spartak Modřany   8 : 4

Sestava a góly:

branka - M. Šimandlová, I. Šebová ml.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, J. Volfová

útok - N. Szakosová 7, K. Davídková 2, H. Houfková, M. Třísková, A. Dardová

Los k nám pro začátek soutěže nebyl příliš milosrdný, a tak jsme po loňských finalistkách z Přeštic o den později na domácím hřišti přivítaly úřadující mistryně z Tymákova.
            Bohužel hned v úvodu utkání se zranila naše nejlepší útočnice Dardová a do zápasu již nezasáhla. To pro nás byla citelná ztráta, se kterou jsme se v útoku po celé utkání nedokázaly vypořádat. První poločas tak vypadal totožně jako o den dříve v Přešticích. Je to ale velká škoda, protože ani hráčky Tymákova nepředváděly hlavně v útočné hře svůj standardní výkon. Zejména prvních 15 minut se jim nevydařilo. Za stavu 3:3 si dokonce vzaly oddechový čas, který se jim ale vyplatil. Od této chvíle hrály svoji hru a my se v útočné hře začaly trápit. Do šaten se šlo za stavu 4:11.
            Naše trápení pokračovalo i celý druhý poločas. Střelecky se dokázala prosazovat pouze Szakosová, která nakonec dokázala vstřelit 7 branek. Celý zápas pak skončil poměrem 9:20 pro hostující hráčky.