5.kolo 1.ligy žen - ženy A - SK Chomutov NH 15:19

TJ Spartak Modřany - Sokol Krčín 13:16
SK Studénka - HK Hlinsko v Č. 8:22
Sokol Tymákov - TJ Přichovice 26:15
TJ Šroubárna Žatec - TJ Přeštice 12:11

Tuto neděli jsme se podruhé v nové sezóně představily domácím divákům. Hostily jsme hráčky Chomutova, se kterými nemáme v domácích zápasech špatnou bilanci. Do sestavy se vrátila uzdravená útočnice A. Dardová a také brankářka I. Šebová st., a tak hned byla lepší nálada.

Začátek utkání a vlastně celý 1. poločas byl velmi vyrovnaný. Se soupeřkami jsme se střídaly ve vedení, ale každý tým vždy vedl pouze o gól. Chomutovské hráčky vstřelily těsně před koncem půle svoji devátou branku a určily tak stav skóre na 8:9 ve svůj prospěch.

Zápas jsme chtěly ve druhém dějství strhnout na svoji stranu a získat dva body, ale bohužel se opět dostavilo hluché místo bez vstřelené branky, které tentokrát bylo ještě delší než obvykle. První gól 2. poločasu jsme dokázaly vstřelit až v 19. minutě, což rozhodlo. Soupeřky nám během těchto minut odskočily na 8:16, a i když jsme pak hlavně zásluhou A. Dardové, která v zápase vsítila 10 branek, mohutně finišovaly, stačilo to jen na zkorigování stavu na konečných 15:19.

Body jsme bohužel nezískaly, ale musím poděkovat všem hráčkám za předvedený bojovný výkon. Vedle A. Dardové si pochvalu za předvedenou hru zaslouží i obránkyně H. Zelená.