Příchovice B - Plzeň-Litice 26:21 (15:13)

Sestava:

brankáři - Žežulka, Lepší

obránci –  Počátecký, Láska, Říha, Šmíd, Milfort

útočníci – Škala (3), Synáč J. (5),Synáč P. (3), Hach (1), Průcha (1), Milota

V neděli 17.4.2016 jsme sehráli další zápas jarní části soutěže s dosud druhým celkem přeboru – TJ Stupno. V podzimní části nás tento soupeř jasně přehrál. Zápas poznamenalo deštivé počasí – během zápasu sice nepršelo, ale mokré hřiště a míč komplikovalo život zejména útočníkům. Sestava byla kompletní. Od začátku zápasu jsme vedli. Naše obrana eliminovala útok soupeře v čele s jedním s nejlepších střelců soutěže Berkou. Ten se po celý zápas nevypořádal s kluzkým míčem, a když některá z jeho střel mířila mezi tyče, zasáhl v pohodě chytající Luboš Žežulka. Náš útok se postupně, i přes nepříznivé podmínky, prosazoval. Výsledkem bylo poločasové vedení 7:3.  V druhém poločase jsme náskok ještě navýšili. Postupně jsme prostřídali celou sestavu a zápas s přehledem dovedli do vítězného konce. Celé družstvo podalo dobrý výkon. Utkání bez problémů rozhodčí Rauch z Plzně.