10.kolo 2.ligy - Podlázky - Ženy A 16:22 (8:10)

Sokol Tymákov B - TJ Plzeň-Újezd 22:18 (10:9)
Baník Most NH - TJ Spartak Modřany 12:16 (7:8)

Sestava:

Brána: Sýkorová Andrea, Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Houdková Veronika, Synáčová Denisa

Útok: Houfková Hana (12), Třísková Martina (4), Dardová Anna (3), Davídková Kateřina (2), Štenglová Kateřina (1)

V neděli 25.10. 2015 jsme odjely k našemu poslednímu utkání v podzimní části soutěže na hřiště soupeřek do vzdálených Podlázek. V utkání jsme se musely obejít bez brankařky Ivety Šebové a bekyně Lenky Fialové. Hned od začátku jsme věděly, že tento zápas nebude vůbec jednoduchý. Soupeřky mají velmi dobře sehraný a rychlý útok a dávají spoustu gólů. To se také během prvních pár minut potvrdilo a naše soupeřky si vystřílely náskok čtyř branek. Nenechaly jsme se však zlomit a rázem jsme dokázaly dohnat jejich náskok. Zbytek poločasu byl již zcela vyrovnaný a před odchodem do šaten jsme ještě dokázaly zvýšit skóre o dva góly. První poločas tedy skončil 10:8. V druhém poločase opět padaly góly na obou stranách. Za nás byla nezastavitelná Hanka Houfků, která téměř z každé střely dokázala vstřelit nádherný gól a s počtem 12-ti branek se stala střelkyní utkání. I ostatní děvčata odehrála velice povedené utkání a zaslouženě jsme zvítězily 22:16, čímž jsme si udržely první místo v tabulce.

Ke konci ještě musím hrdě a s radostí poděkovat za celý náš tým všem našim věrným fanouškům za jejich podporu ve všech utkáních, ke kterým nám přišly fandit a celou část sezóny nás podporovaly. Děkujeme!