13.kolo 2.ligy - Modřany - ženy A 11:11 (4:7)

Baník Most NH - Sokol Tymákov B 17:23 (10:11)
TJ Plzeň-Újezd - TJ S. Podlázky 11:16 (8:10)

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (6), Pelíšková Kristýna (3), Davídková Kateřina (2), Štenglová Kateřina

V neděli 24. 4. 2016 jsme se vydaly k našemu dalšímu venkovnímu utkání. Tentokrát do Prahy – Modřan. Do zápasu jsme vstupovaly s velkými obavami v útočných řadách, jelikož jsme se musely obejít bez nejlepší střelkyně Hanky Houfkové. Naše obavy se bohužel potvrdily a začátek utkání se nám vůbec nepovedl. Dlouhých 14 minut jsme nedokázaly překonat brankařku a soupeřky si vytvořily náskok 5-ti branek. Naši neschopnost vstřelit gól dokázala prolomit až Kristýna Pelíšková, hráčka „B“ týmu, která ihned při svém prvním útoku dala velmi důležitou branku. Do šaten jsme odcházely s výsledkem 4:7 v náš neprospěch. Cíl v druhém poločase byl pro všechny z nás jasný, bojovat, dávat branky a pokusit se utkání otočit. Úkol to však nebyl vůbec jednoduchý, když se nám střelecky opět moc nedařilo, ale díky obraně, na kterou se můžeme vždy spolehnut a naší bojovnosti, která stojí v tomto utkání nejvíce za zmínku, jsme pomalu stahovaly brankový náskok našich soupeřek a nakonec jsme dokázaly utkání alespoň vyrovnat. Zápasy tedy končí vydřenou remízou 11:11.