14.kolo 2.ligy - Tymákov B - ženy A 20:15 (11:5)

Podlázky - Modřany 13:14 (9:7)
Most - Újezd 13:18 (7:11)

Sestava:

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Fialová Lenka, Janochová Michaela, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Lásková Zdeňka

Útok: Dardová Anna (8), Houfková Hana Pelíšková Kristýna (3), Davídková Kateřina (3), Štenglová Kateřina (1)

V sobotu 30. 4. 2016 jsme se vydaly k našemu dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát za našimi soupeřkami do nedalekého Tymákova. Jednalo se o velmi důležitý zápas, ve kterém se hrálo o první místo v tabulce. Od první minuty byl k vidění velký souboj, avšak bohužel pro nás, se našim soupeřkám dařilo o něco více. Především tedy střelecky a dokázaly si vytvořit ihned na začátku prvního poločasu 5-ti brankový náskok, který si udržely až do konce utkání. Pro nás nepříliš vydařený zápas končí v poměru 20:15 (11:6) a v tabulce spadáme na druhé místo.