15.kolo 2.ligy - ženy a - podlázky 15:12 (8:8)

Plzeň-Újezd - Tymákov B 22:19 (10:9)
Modřany - Most 16:14 (6:5)

Brána: Šebová Iveta, Vyletová Simona

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (6), Dardová Anna (4), Davídková Kateřina (4). Třísková Martina (1), Štenglová Kateřina

V neděli 15. 5. 2016 jsme se na domácím hřišti utkaly se soupeřkami z Podlázek.

Vstup do utkání se lépe povedl našim protivnicím a během prvních pár minut vedly o tři branky. Postupně jsme stahovaly jejich náskok a do šaten jsme po konci prvního poločasu odcházely s vyrovnaným výsledkem 8:8.

Do druhého poločasu jsme vstupovaly s jasným cílem – zlepšit naši dosavadní hru a proměňovat více šancí na vstřelení gólu, kterých jsme neměly poskromnu. Utkání jsme sice ihned otočily, ale v útoku jsme zbytečně ztrácely spoustu míčů. Perfektní hru v druhé půli předvedla obrana, která dokázala naše ztracené míče vybojovat zpátky a tím nám – útočnicím dala nespočet šancí ke vstřelení branky.

Utkání končí naši výhrou 15:12 a získáváme další důležité body.