16.kolo 2.ligy - ženy A - Most 25:11 (15:8)

Tymákov B - Podlázky 28:20 (14:8)
Plzeň-Újezd - Modřany 20:12 (9:8)

Brána: Šebová Iveta, Vyletová Simona

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (6), Dardová Anna (8), Davídková Kateřina (4). Třísková Martina (3), Štenglová Kateřina (4)

V neděli 22. 5. 2016 jsme na domácím hřišti přivítaly soupeřky z Mostu. Tímto zápasem jsme zahájily jakési druhé kolo sezóny, kdy si s každým týmem poměříme své síly již podruhé. V úplně prvním zápase sezóny jsme se vydaly právě do Mostu, kde se jednalo o velmi tvrdé utkání ze strany soupeřek, a proto jsme se obávaly, jak se bude tento souboj vyvíjet u nás,  na domácí půdě. Naštěstí se utkání neslo v poklidném duchu a fanoušci se mohli těšit z naší pěkné hry a spousty gólů. Ihned ze začátku první půle jsme dokázaly nastřílet několik branek a vytvořit si náskok před našimi soupeřkami. Do šaten jsme odcházely s rozdílem sedmi branek a výsledkem 15:8. V druhém poločase jsme si pouze udržovaly náš náskok, který jsme postupně ještě navyšovaly a po sérii krásných akcí vítězíme v poměru 25:11. Střelecky se prosazovala všechna děvčata a jednalo se o jeden z našich nejlepších výkonů.