18.kolo 2.ligy - Ženy A - Modřany 18:13 (7:7)

Tymákov B - Most 32:16 (15:10)
Podlázky - Plzeň-Újezd 21:18 (12:8)

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa

Útok: Houfková Hana (10), Dardová Anna (3), Davídková Kateřina (4). Štenglová Kateřina (1)

V neděli 5. 6. 2016 jsme na domácím hřišti přivítaly hráčky z Prahy – Modřan. Braly jsme na vědomí, že nevstupujeme do lehkého utkání, a že získat vítězství nebude vůbec snadné. V prvním souboji této části sezóny jsme totiž se soupeřkami prohrávaly téměř celé utkání a až v posledních minutách se nám podařilo jejich náskok stáhnout a vydřely jsme alespoň remízu 11:11. Do stejné situace jsme se proto nechtěly dostat znovu, a tak jsme do utkání vstupovaly zodpovědně. První poločas byl zcela vyrovnaný a padaly branky na obou stranách. Do šaten jsme odcházely s výsledkem 7:7 a doufaly jsme, že v druhé půli dojde konečně k prolomení. Druhá část utkání se nám podařila a opět se potvrdilo, že právě v druhých poločasech jsme silnější a dokážeme vývoj utkání změnit. Ihned jsme našim protivnicím utekly o několik branek a do konce utkání jsme si už jen udržovaly náš náskok. Střelecky se nejlépe prosazovala Hanka Houfků, která nastřílela krásných 10 gólů a jednoznačně patřila k nejlepším útočnicím na hřišti. Utkání končí našim vítězstvím 18:13.