20.kolo OP - Plzeň-újezd - ženy A 9:16 (4:8)

Most - Modřany 17:17 (8:11)
Tymákov B - Modřany 27:21 (12:6)
Most  - Podlázky 18:19 (8:12)

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (7), Dardová Anna (6), Davídková Kateřina (3). Třísková Martina, Štenglová Kateřina

V neděli 29. 5. 2016 jsme se vydaly k našemu dalšímu utkání, tentokrát do Plzně – Újezda. Ihned ze začátku utkání jsme si dokázaly vytvořit náskok několika branek po šňůře velice krásných akcí, především pak z rychlých protiútoků a do druhého poločasu jsme si nesly náskok 4 branek. V druhé půli se opět vyznamenala naše děvčata z obrany, která sebrala soupeřkám nespočet šancí ke vstřelení branky a hlavně díky jejich perfektnímu výkonu a bojovnosti všech ostatních, vítězíme 16:9 a vezeme si domů další 2 důležité body.