6.kolo 2.ligy - Ženy A - Most 21:7 (7:2)

Ostatní výsledky (ze soboty):

Sokol Tymákov B TJ S. Podlázky 28:16 (15:8)
TJ Plzeň-Újezd Spartak Modřany 18:23 (11:12)

Brána: Šebová Iveta, Vyletová Simona

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Janochová Michaela, Zelená Hana, Synáčová Denisa

Útok: Davídková Kateřina (9), Dardová Anna (6), Houfková Hana (5), Štenglová Kateřina (1)

V neděli 27.9.2015 jsme na domácím hřišti přivítaly družstvo Baníku Most NH. Se soupeřkami jsme hrály tuhle sezónu již podruhé a opět se nám podařilo být lepším týmem a zvítězit.
Na začátku prvního poločasu jsme daly několik rychlých gólu, ale v druhé části tohohle poločasu se nám přestalo dařit střelecky a dlouhých 16 minut jsme nedokázaly vstřelit gól. Do šaten jsme proto odcházely s výsledkem 7:2.
Po přestávce jsme šly do utkání s tím, že je potřeba v útoku zlepšit naši hru a to se nám také podařilo. Konečně nám začly padat góly do branky soupeřek, což vedlo ke konečnému výsledku 21:7. Celý tým podal pěkný výkon, avšak pochvala patří především holkám v obraně.