9.kolo 2.ligy žen - ženy a - Modřany 19:15 (9:8)

Podlázky - Plzeň-Újezd     15:21 (4:10)

Sestava:

Brána: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

Obrana: Zelená Hana, Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Lásková Zdeňka

Útok: Dardová Anna (10), Houfková Hana (6). Třísková Martina (2), Davídková Kateřina (1), Štenglová Kateřina

Rozhodčím utkání byl pan Adámek. V neděli 11.10.2015 jsme odehrály již druhé utkání v podzimní části soutěže se soupeřkami z Prahy - Modřan. V prvním společném zápase jsme dokázaly zvítězit o rozdíl 5-ti branek a chtěly jsme si naši výhru zopakovat, což se nám opět podařilo. První poločas byl velice vyrovnaný, téměř celých 30 minut jsme se se soupeřkami přetahovaly o jeden gól a do šaten jsme odcházely s výsledkem 9:8 v náš prospěch. Na začátku druhého poločasu jsme dokázaly vstřelit několik rychlých gólů a rázem jsme soupeřkám utekly o krásných 5 branek. Soupeřky se snažily dohnat náš náskok, ale děvčata na obraně byla skvěle sehraná a dokázaly našim protivnicím sebrat několik šancí ke vstřelení branky. Těchto míčů jsme dokázaly využít v útoku, kde se nám podařilo sehrát několik krásných akcí a zakončit je gólem.
I díky úžasné podpoře z řad diváků, především malých děvčátek z mladších žaček, jsme zvítězily rozdílem čtyř branek 19:15.