1.kolo 2.ligy - Ženy A - Stará Huť 27:12 (14:3)

Chomutov - Plzeň-Újezd 6:20 (3:10)

Brána: Šebová Iveta, Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Fialová Lenka, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (10), Davídková Kateřina (8), Dardová Anna (5), Třísková Martina (2), Štenglová Kateřina (2)

V neděli 28. 8. 2016 jsme svým prvním vítězstvím v nové sezóně 2016/2017 zahájily podzimní část soutěže. Na domácím hřišti jsme přivítaly nováčky v 2. lize žen ve skupině A - soupeřky z Nové Huti. S děvčaty jsme se však již dříve utkaly v zimních halových turnajích.

Vstup do utkání se nám vydařil. Dokázaly jsme si nastřílet náskok několika branek a tím zahnat naše obavy o vývoji utkání. Brankařka Iveta Šebová dlouhé desítky minut neinkasovala jedinou branku a svoji skvělou formu ještě potvrdila vychytáním trestného hodu tzv. „šestky“. Po konci prvního poločasu odcházíme do šaten s krásným výsledkem 14:3.

Do druhé půle tak vstupujeme s klidnou hlavou, což se ukázalo na naší hře, kdy jsme dokázaly všech několik prvních útoků zakončit brankou do sítě soupeřek. Na střelbě gólů se podílely všechny útočnice, skvělou hru předvedla také obrana a brankařky, a tak se diváci mohli těšit z krásné házené a vidět několik krásných akcí včetně mnoha branek. Atmosféra byla opět parádní a všichni jsme si jistě toto utkání obzvlášť užili.

Konečný výsledek utkání se zastavil na skóre 27:12 a získáváme první body. Celé utkání řídil rozhodčí pan Hejl.