13.kolo 2.ligy - ŽENY A - Plzeň-Újezd 19:19 (10:9)

Další výsledek:

Stará Huť - TJ Sokol Tymákov B 11:27 (4:14)
Brána: Šebová Iveta
Obrana: Zelená Hana, Karlíková Eliška, Synáčová Denisa, Janochová Michaela
Útok: Dardová Anna (10), Houfková Hana (6), Davídková Kateřina (2), Štenglová Kateřina (1)

V neděli 30. 4. 2017 jsme k prvnímu domácímu utkání jarní části soutěže přivítaly soupeřky z Plzně-Újezda. Do utkání vstupujeme s vědomím, že zvítězit nebude vůbec jednoduché, a že se bude jednat o velmi vyrovnané utkání, což se ihned během prvních minut potvrzuje. Je k vidění pohledná házená a na obou stranách padají krásné branky. Po celou první půli jsme však my tím lepším týmem a do šaten si odnášíme zasloužený náskok jedné branky. První poločas končí 10:9.
Celá druhá půle se nese ve stejném duchu jako ta první. Je znát každá zbytečná ztráta míče a každý nevstřelený gól. Po velmi tvrdé hře našich soupeřek se jim daří utkání otočit a na chvíli se ujímají vedení na rozdíl jedné branky. Brzy však vyrovnáváme a opět vedeme. Do konce zápasu už tomu není jinak, ale bohužel pro nás, následuje ještě trest po čase, který Újezd proměňuje a upravuje tak konečný výsledek na vydřenou remízu. Utkání končí nerozhodně 19:19. Rozhodčím byl pan Hejl a nutno podotknout, že vyhodnocení pár situací se mu opravdu nepovedlo.