14.kolo 2.ligy - Tymákov B - ŽENY A 18:14 (10:8)

Další výsledek:
​Stará Huť - Chomutov  17:13 (9:8)

Brána: Šebová Iveta, Šimandlová Martina

Obrana: Zelená Hana, Karlíková Eliška, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (4), Houfková Hana (4), Davídková Kateřina (3), Štenglová Kateřina (2), Ballínová Veronika (1)

V neděli 14. 5. 2017 jsme se vydaly k našemu v pořadí třetímu utkání v jarní části soutěže do nedalekého Tymákova. Na hřišti soupeřek se nám pokaždé příliš nedaří a jejich již tradiční posílená sestava o hráčky z „A“ týmu, které hrají první ligu, nám také moc nepřidá. I tak se vždy snažíme držet s děvčaty krok, což se nám v první půli daří. Padají branky na obou stranách a až ke konci poločasu nám soupeřky utíkají na rozdíl dvou branek. Poločas končí 8:10 v náš neprospěch. Do druhé půle vstupujeme s tím, že nesmíme polevit a se snahou utkání otočit. Bohužel pro nás, máme většinou druhé poločasy horší a to se potvrzuje i v tomto zápase. V útoku se nám přestává dařit, máme problémy s obranou a neproměňujeme jasné gólové akce a to i ty, kdy jdeme sami na bránu. Střelecky se však daří našim soupeřkám a do konce utkání nám ještě utíkají na rozdíl čtyř branek. Skóre zápasu, ve kterém nás již po třetí v řadě pískal pan rozhodčí Hejl, se zastavilo na pro nás nepříznivých 14:18.