15.kolo 2.ligy - ŽENY A - Chomutov 23:6 (13:3)

Další výsledek:
Plzeň-Újezd - Tymákov B  17:9 (11:7)

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Zelená Hana, Karlíková Eliška, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (8), Dardová Anna (7), Davídková Kateřina (6), Štenglová Kateřina (2)

V sobotu 20. 5. 2017 jsme utkáním se soupeřkami z Chomutova zahájily víkendové dvoukolo, které se pro nás stalo velice úspěšným. Dokázaly jsme získat plný počet bodů, čímž jsme si udržely 2. místo v tabulce a vybojovaly si tak ještě naději na posunutí se na 1. místo v konečné tabulce, o které budeme muset až do konce sezóny usilovně bojovat.

Od prvních minut zápasu se ukazovalo, že máme nad soupeřkami navrch a nedáváme jim téměř šanci, a to jak v obraně, tak i v útoku. Ihned jsme si velice krásnými akcemi vytvořily náskok několika branek a do konce poločasu už ho jen navyšovaly. Do šaten odcházíme s poločasovým výsledkem 13:3.

Druhá část utkání se nesla ve stejném duchu jako ta první. Skvěle fungovala obrana, včetně brankařky a útok sehrával pohledné akce, které byly z velké části zakončeny góly v síti soupeřek, na kterých se podílely všechny naše útočnice. Souboj končí pro nás krásným výsledkem 23:6 a získaly jsme důležité dva body. Celé utkání řídil pan rozhodčí Bešta.