19.kolo 2.ligy - ŽENY A - Tymákov B 17:15 (8:5)

Další výsledek:
Stará Huť - Chomutov   6:21 (2:10)

Brána: Šebová Iveta, Sýkorová Andrea

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (6), Houfková Hana (4), Davídková Kateřina (4), Hudecová Zuzana (2), Štenglová Kateřina (1)

V neděli 11. 6. 2017 jsme k poslednímu domácímu utkání sezóny 2016/2017 přivítaly soupeřky z Tymákova.

Od prvních minut se jednalo o vyrovnané utkání. Padaly branky do sítí brankařek na obou stranách. Především od našich útočnic byly k vidění pohledné akce zakončené krásnými góly. Nakonec se první poločas povedl lépe nám a do šaten jsme odcházely s náskokem tří branek.

Do druhé půle jsme pak šly s jasným cílem – udržet si brankový rozdíl a pokračovat ve hře, kterou jsme předváděly v první části utkání. I nadále se nám dařilo proměňovat dobře sehrané akce, obrana fungovala skvěle a k vítěznému výsledku nám pomáhala také brankařka Iveta Šebová. Ke konci utkání ale bohužel přišel zlom a přestalo se nám dařit v útoku. Avšak díky našemu 5-ti brankovému náskoku se už na nás soupeřky nedokázaly dotáhnout a vítězíme v poměru 17:15. Dalším vítězným utkáním jsme získaly další dva důležité body pro získání 1. místa v tabulce. Nedělní souboj, ke kterému nás přišli podpořit naši věrní a úžasní fanoušci, řídil pan rozhodčí Bešta.