20.kolo 2.ligy - Chomutov - ŽENY A 11:22 (6:9)

Další výsledek:
Tymákov B - TJ Plzeň-Újezd  11:24 (4:12)

Brána: Šebová Iveta, Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Dardová Anna (9), Davídková Kateřina (5), Houfková Hana (4), Štenglová Kateřina (4)

K závěrečnému utkání sezóny jsme vyjely v neděli 18. 6. 2017 za soupeřkami do Chomutova. V utkání jsme musely zvítězit, aby nám ještě vznikla naděje na vítězství 2. ligy žen skupiny A. Náš společný cíl jsme si dokázaly vybojovat, a tak jsme mohly začít doufat v prohru Plzně-Újezda v Tymákově, což se nám nakonec bohužel nevyplnilo. V tabulce tedy zůstáváme na krásném druhém místě se ztrátou pouhého jednoho bodu na místo první. Vítězky soutěže, děvčata z Plzně-Újezda, se přihlásila do 1. ligy žen, a tak se s nimi v nastávající sezóně na hřišti potkávat nebudeme.

Od prvních minut utkání se nám dařilo, obrana opět fungovala naprosto skvěle, svůj den měla i brankařka a také se nám dařilo střelecky. Ihned jsme vedly o tři branky a daný náskok jsme si po konci první půle odnášely i do šaten.

Druhý poločas byl už naprosto jednoznačný. Pomalu jsme navyšovaly náš náskok, až se nakonec skóre utkání zastavilo na výsledku 11:22 (6:9) v náš prospěch. Rozhodčím zápasu byl pan rozhodčí Jezbera.