1.kolo 2.ligy - Litvínov - ŽENY A 12:24 (5:13)

Další výsledek:

Tymákov B - Modřany 24:9 (10:6)

Brána: Šebová Iveta

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (12), Houfková Hana (5), Davídková Kateřina (4), Štenglová Kateřina (3)

V neděli 27. 8. 2017 jsme naší první výhrou na hřišti soupeřek v Litvínově úspěšně zahájily podzimní část soutěže nové herní sezóny 2017/2018. Pro naše soupeřky to byl premiérový start v 2. lize žen, kam zaslouženě postoupily po vybojování prvního místa v Oblastním přeboru.

Úvod utkání byl vyrovnaný, sice jsme dokázaly vstřelit první branku, ale na ní také ihned z následujícího útoku dokázaly odpovědět domácí házenkářky. Ve stejném duchu se vyvíjel zápas až do 10. minuty první půle. Poté už jsme ukázaly naši sílu a na skóre se projevily naše zkušenosti. Do šaten si tak odnášíme již osmi brankový rozdíl. První půle končí 5:13.

Do druhé půle vstupujeme s nasazením o další navýšení brankového rozdílu, což se nám hned v úvodu druhého poločasu daří. Začínají ale také padat góly do naší sítě, které však již nijak nemění další vývoj utkání. V soubojích se nám dařilo jak v zadních, tak v předních řadách, kde byly k vidění velice povedené akce, především z rychlých protiútoků. Zápas končí v poměru 12:24 a domů si vezeme první body. V příštím kole nás čeká opět výjezd na hřiště soupeřek, tentokrát do Prahy – Modřan.