11.kolo II.ligy žen Ženy "A" - Litvínov 24:19 (11:8)

Brána: Sýkorová Andrea, Černá Zlatuše

Obrana: Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (15), Davídková Kateřina (4), Houfková Hana (2), Štenglová Kateřina (1), Hudecová Zuzana (1), Třísková Martina (1)

V neděli 15. 4. 2018 jsme naším úvodním utkáním zahájily jarní část soutěže sezóny 2017/2018. Vstup do ní se nám povedl na výbornou a ihned v prvním utkáni jsme dokázaly získat dva důležité body. Na domácím hřišti jsme přivítaly soupeřky z Litvínova.

Začátek souboje se lépe vyvíjel pro nás, po pár útocích jsme si hned v úvodu dokázaly vytvořit gólový náskok, který se nám podařilo si udržet až do konce prvního poločasu. Do šaten jsme si nakonec odnášely tří brankový rozdíl, první půle skončila 11:8.

V druhé části utkání padaly branky do sítí brankařek na obou stranách, avšak herně jsme měly nad soupeřkami prostě navrch, a tak se již do konce toho souboje skóre ve prospěch druhé strany neměnilo. Během celého souboje se na hřišti vystřídala celá sestava, a tak mělo všech šest útočnic šanci si zahrát, nejvíce pak byla vidět Anča Dardová, která brankařku opravdu nešetřila a do její sítě jí nasázela rovnou 15 branek. Utkání se v 60-té minutě zastavilo na skóre 24:19. Rozhodčím utkání byl pan Šimice.

Příští víkend se opět ukážeme na domácí půdě, a to v neděli 22.4. od 14:30 hodin. Tímto Vás všechny srdečně zveme na souboj s Modřanskými děvčaty.