15.kolo II.liga ženy

Chomutov-Blovice"A" 14:28 (6:14)

Osm statečných smileysmiley

V sobotu 19. 5. jsme po delší době vyrazily na víkendové dvoukolo na hřiště soupeřek, kde jsme se nejprve utkaly se soupeřkami z Chomutova a poté jsme v neděli poměřily síly s děvčaty z Litvínova. K těmto dvěma zápasů jsme byly nuceni odjet s pouhými osmi hráčkami do pole, z čehož dvě byly brankařky, což pro nás znamenalo nemožnost střídat a aby toho nebylo málo, jednou ze tří obránkyň byla navíc útočnice, na jejímž postu si zahrála především K. Davídková, poté střídána na poslední minuty obou soubojů H. Houfkovou. O to větší byla naše radost, když jsme v obou utkáních dokázaly zvítězit a to poměrně velkým rozdílem a domů jsme přivezly maximální možný počet získaných bodů!!!

Chomutov x Blovice 14:28 (6:14)

Brankařky: Zlatuše Černá (odchytala celé utkání), Sýkorová Andrea

Obrana: Zelená Hana, Janochová Michaela, Davídková Kateřina (na obraně odehrála 50 min.) + Houfková Hana (10 min.)

Útok: Dardová Anna (10), Houfková Hana (9), Štenglová Kateřina (6), Davídková Kateřina (3)

I přesto, že jsme do utkání vstupovaly s obavami, jak se bude v našem aktuálním složení souboj vyvíjet, ihned po prvních pár minutách se ukázalo, že nejsou pochybnosti na místě. Nad soupeřkami jsme měly viditelně navrch a předváděly jsme krásnou hru, která byla po konci zápasu veřejně oceněna dokonce trenérem domácích. Všechny hráčky hrály zodpovědně, padalo spoustu gólů, především pak z rychlých protiútoků, a v 60-té minutě se zaslouženě na ukazateli skóre zastavil výsledek s vysokým rozdílem v poměru 14:28. Rozhodčím utkání byl pan Škabrada.