7.kolo 2.ligy - ŽENY A - Modřany 22:21 (12:9)

Litvínov - Ejpovice 17:13 (10:9)
Chomutov - Tymákov B 12:20 (6:10)

Brána: Šebová Iveta. Čimerová Barbora

Obrana: Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Dardová Anna (7), Houfková Hana (7), Davídková Kateřina (5), Hudecová Zuzana (2), Štenglová Kateřina (1)

Na první říjnovou neděli jsme na domácím hřišti vyzvaly k souboji soupeřky z Modřan. Pokaždé je k vidění velmi vyrovnané utkání, což se potvrdilo i v tomto zápase.

Do utkání lépe vstoupily naše protivnice, kdy se ihned po jejich prvních dvou útocích ujaly vedení 2:0. Naštěstí jsme ihned z následujícího útoku dokázaly soupeřkám odpovědět a nepustily je tak k vyššímu navýšení jejich náskoku. Ba naopak, po několika rychlých protiútocích se navyšovalo skóre na straně domácích a do šaten jsme odcházely s uspokojivým poločasovým skóre 12:9.

V druhé půli padaly góly do sítí brankařek na obou stranách. Byla znát každá naše ztráta míče a neproměněné jasné gólové šance, čehož dokázaly využít naše protihráčky, které pomalu, ale jistě stahovaly náš téměř celozápasový náskok tří až čtyř branek. V poslední minutě utkání měly dokonce šanci na vyrovnání, kdy poslední útok zápasu patřil právě jim, ale naštěstí pro nás, tuto šanci nevyužily a my se tak mohly těšit z dalšího vítězství. Utkání, které řídil pan rozhodčí Adámek, končí v poměru 22:21 a se ziskem 12-ti bodů zůstáváme na 2. místě tabulky soutěže se ztrátou dvou bodů na tým Tymákova „B“.