10.kolo I.ligy žen

Tymákov"B"- Blovice 16:13 (12:6)

Brankařky: Šimandlová Martina, Černá Zlatuše

Obrana: Karlíková Eliška, Fialová Lenka, Janochová Michaela, Zelená Hana

Útok: Nachtmanová Kateřina (4), Dardová Anna (4), Štenglová Kateřina (3), Hudecová Zuzana (2), Vokurková Hana

O víkendu nás čekalo venkovní dvoukolo na horké půdě Tymákova. V sobotu jsme se utkali s „B“ družstvem a v neděli pak s „A“ týmem.

Sobotní zápas proti Tymákovu „B“ jsme sehráli za krásného počasí. Bohužel jsme vůbec nezachytili začátek a po pár minutách jsme prohrávali už 5:1. Domácí si udržovali 5-ti brankové manko po zbytek první půle. Vůbec se nám nedařilo v útočné fázi. Poločas skončil 12:6 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním otočit zápas v náš prospěch. To se nám ale vůbec nedařilo. Opět se projevil výpadek v útoku. Zápas skončil výhrou domácího celku 16:13.

16 obdržených branek je dobré, ale opět minimálně 4 – 5 z nich bylo laciných, za to 13 gólů v útočných řadách je velmi málo na to, abychom mohli pomýšlet na venkovní výhru. Bohužel nás tento výpadek stál body. Vychytala nás gólmanka, která pokryla neskutečné množství střel.