11.kolo I.ligy žen

Tymákov"A"- Blovice 19:12 (9:6)

Brankařky: Šimandlová Martina, Černá Zlatuše

Obrana: Karlíková Eliška, Fialová Lenka, Janochová Michaela, Zelená Hana

Útok: Dardová Anna (7), Vokurková Hana (3), Štenglová Kateřina (2), Hudecová Zuzana, Nachtmanová Kateřina

V neděli nás čekalo nejlepší družstvo posledních let Tymákov A. Soupeř ještě letos nepoznal hořkost porážky.

Na začátku zápasu jsme opět rychle inkasovali, v útoku jsme neproměňovali šance a soupeř nám hned ze začátku odskočil. Po oddechovém čase jsme vyměnili gólmanku a začalo se nám částečně dařit i v útoku. Poločas skončil 9:6 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem udržet přijatelný výsledek. Hodně nás v zápase držela naše obrana, která předvedla perfektní výkon a vynesla spoustu balónů, slušný výkon předvedla i gólmanka Zlatuše Černá. V útoku jsme neproměňovali spoustu šancí a soupeř se nám postupně vzdaloval. I tak pro nás nakonec zápas skončil přijatelným výsledkem 19:12.

Celkově nás celé dvoukolo držela obrana, která se zápas od zápasu stále zlepšuje. Potřebujeme větší podporu od gólmanek a největší problém je v útoku. Šance si lehko vypracujeme po domluvených signálech nebo po hře 1 na 1, ale pak neproměníme, a to nás stálo v sobotu body a v nedělí lepší výsledek.

Holky si v neděli ověřili, že se s Tymákovem „A“ dá hrát, a to je to nejdůležitější, co si ze zápasu můžou vzít. Priorita do konce základní části je udržet 3 místo v tabulce.