7.kolo I.ligy žen

Blovice-Přeštice"B" 17:13 (10:5)

Brankařky: Šimadlová Martina, Vyletová Simona

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (10), Nachtmanová Kateřina (4), Hudecová Zuzana (3), Štenglová Kateřina

O víkendu jsme na domácí půdě sehráli dvoukolo s Přešticemi „B“ a Přešticemi „A“. V obou zápasech jsme se museli obejít bez naší klíčové útočnice Hany Vokurkové.

K prvnímu utkání jsme nastoupili v sobotu proti rezervnímu týmu Přeštic. Záloha Přeštic přijela s velmi mladým mančaftem v čele se zkušenou gólmankou Zadražilovou. Od začátku zápasu jsme vedli a postupně navyšovali náskok, poločas skončil 10:5 pro Blovice. Výsledek mohl být výrazně vyšší, ale bohužel jsme opět nedávali jasné šance.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem, co nejdřív zlomit zápas ve svůj prospěch a dále navyšovat skóre. To se nám nakonec nepodařilo, soupeř se nás pořád držel a náskok byl maximálně o 5 branek. Zápas skončil 17:13. Dostali jsme strašně laciné branky. V útoku se střelecky dařilo Anče Dardové, která vstřelila 10 branek. Byla to naše 7. výhra v řadě.