8.kolo I.ligy žen

Blovice-Přeštice"A" 11:23 (9:12)

Brankařky: Šimadlová Martina, Vyletová Simona

Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Nachtmanová Kateřina (5), Dardová Anna (4), Štenglová Kateřina (2), Hudecová Zuzana

Ve druhém zápase náš čekali opět Přeštice, tentokrát jejich A tým. Za krásného nedělního odpoledne bylo k vidění derby mezi doposud neporaženými celky. Konečně jsme narazili na soupeře, který dosahuje úplně jiných kvalit, než týmy, se kterými jsme se do teď utkali.

V úvodu zápasu jsme s Přešticemi drželi krok, ale poté už nám hosté začali postupně odskakovat. Obrana získala spoustu balónů, a tak se bohužel v tomto souboji krásně potvrdilo, kde nás nejvíce tlačí bota. Poločasový výsledek byl 7:12 pro Přeštice.

Ve druhém poločase začal soupeř navyšovat stav skóre a nám se vůbec nedařilo v útoku, konečný výsledek se tak na světelné časomíře zastavil v poměru 11:23 pro Přeštice. Obrana zahrála velmi dobře, i přesto, že jsme obdrželi 23 branek. Bohužel nejsme produktivní v útoku, na čemž musíme zapracovat, abychom dokázali držet krok s celky, jako jsou Přeštice. Více takových soupeřů, co nás prověří a naše výkony půjdou nahoru.