SKH Stupno-Blovice"B" 18:14 (10:7)

SKH Stupno : Ženy B.  18:14   (10:7)

brankářky: Simona Vyletová a Zlatuše Černá

obrana: Markéta Punčochářová, Barbora Kopelová, Michaela Janochová

útok: Martina Hrudičková (4), Klára Černá (3), Zuzana Hudecová (3), Denisa Benedová (2), Natálie Šůsová (2), Lucie Sýkorová

V neděli ráno jsme odjely sehrát utkání 3. kola Oblastního přeboru do Stupna u Rokycan. Po nemoci se vrátila do sestavy útočnice M. Hrudičková. Marodka u nás však stále přetrvává,    kdy kromě útočnic Slukové s Ballínovou scházela i obránkyně Eretová. O pomoc jsme proto požádaly děvčata z žen A, a to jmenovitě Z. Hudecovou s M. Janochovou, která během víkendu odehrála celkem tři utkání.

Do utkání jsme vstoupily snad nejhůř jak to šlo. Ve 12. minutě byl stav utkání 6:0. Už jsme se modlily, aby se nám povedlo vstřelit konečně branku, což se ve 14. minutě podařilo N. Šůsové a stav utkání byl 7:1. Do konce prvního poločasu se nám podařilo stav utkání stáhnout alespoň na 10:7.

Do druhého poločasu jsme vstoupily podobně. Ve 33. minutě byl stav utkání 12:7 a první branku druhého poločasu se nám podařilo vstřelit až ve 40. minutě, a to konkrétně Z. Hudecové, kdy byl stav utkání 15:8. Utkání se nám vůbec nepovedlo a prohrály jsme 18:14.