družstvo počzap výhry remízy prohry skóre body
5 TJ Sokol Ejpovice 4 0 0 4 59:93 0

Sestava:

Brankařky:  Černá Zlatuše, Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Fialová Lenka, Janochová Michaela, Zelená Hana

Útok: Štenglová Kateřina (6), Vokurková Hana (6), Nachtmanová Kateřina (3), Hudecová Zuzana (2), Černá Klára (1)

O víkendu 19.9. – 20.9.2020 nás čekalo další dvoukolo. V sobotu jsme vyjeli na hřiště soupeřek do Chomutova a v neděli pak do nedalekých Přeštic.

První souboj víkendu jsme odehráli na půdě Chomutova. Začátek utkání nás nezastihl v dobrém rozpoložení a hned od úvodu jsme prohrávali. U domácího soupeře se prosazovala především mladičká kanonýrka Dudová. V útoku jsme se trápili a ve 20. minutě jsme prohrávali 7:4. Vzali jsme si oddechový čas a domluvili se, jakým stylem a které signály budeme na chomutovskou obranu hrát. Do poločasu se nám podařilo zkorigovat stav utkání na rozdíl jedné branky – první půle skončila 10:9 pro domácí. Naše obranné řady zahráli velmi slušně, ale v útoku jsme zahazovali jednu šanci za druhou a dělali z domácí brankářky hvězdu.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem otočit výsledek a dostat se do vedení. Prvních 8 útoků jsme nevstřelili branku, naštěstí i nás opět podržela obrana a ani do naší sítě nepadla žádná branka. Od 40 min. jsme se konečně začali prosazovat, především z rychlých brejků, a utekli soupeři na rozdíl tří branek. Nakonec jsme si vybojovali vítězství 18:14.

Naše obrana v čele s brankařkou dostaly za druhý poločas pouze 4 branky, čímž nám v podstatě zachránily zápas a velmi pomohly k důležitému vítězství. O branky se rozdělily všechny útočnice, ale aktuálně nám chybí hráčka, která by to vzala více na sebe. Střelecká úspěšnost je hodně mizerná!